SPOR Haberleri
İlerleyen haftalarda daha başarılı bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz
20 Eylül 2020 14:05

İlerleyen haftalarda daha başarılı bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz

İlerleyen haftalarda daha başarılı bir Konyaspor izlettirmek istiyoruz
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, oyuncularımızın Gençlerbirliği maçında verilen görevleri layıkıyla yerine getirdiklerini belirtirken, tek düşüncelerinin ilerleyen haftalarda daha başarılı bir İttifak Holding Konyaspor izlettirmek olduğunu söyledi. 

0-0 tamamlanan Gençlerbirliği maçının ardından değerlendirmede bulunan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal "Sezonun bizim adımıza ilk maçıydı. Özellikle ilk yarıda oyunun kontrolü bizdeydi ve bununla beraber net fırsatlar yakaladık. Ama bunları değerlendiremedik. 

İkinci yarıda ise 60. dakikadan sonra oyundan düşebileceğimizi tahmin etmiştik. Bu dakikadan sonra yaptığımız oyuncu değişiklikleri ile oyunda kalmaya çalıştık ve kontrolü rakibe verdik. Ama sonrasında yeniden dengeyi kurduk. 

İyi mücadele ettik ve bunun karşılığında da 1 puanı alarak sezona başladık. 

Takımımızın eksikleri ile ilgili yönetimimize gerekli raporu verdik. İnşallah bunları tamamladıktan sonra daha mücadeleci daha savaşçı ve daha çok beklentilere cevap veren bir İttifak Holding Konyaspor izlettireceğimize inanıyoruz.

 Bugün oynadığımız maçta alınan 1 puanda oyuncularım verilen görevleri layıkıyla yerine getirdiler. Aldığımız 1 puanı taraftarlarımıza armağan ediyorum" şeklinde görüş belirtti.

GALERİ

Yorumlar (0)