SPOR Haberleri
Kocaman: Şu an en büyük rakibimiz kendimiz gibi görünüyor
2 Aralık 2019 16:30

Şu an en büyük rakibimiz kendimiz gibi görünüyor

Kocaman: Şu an en büyük rakibimiz kendimiz gibi görünüyor
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

3-1 yenildiğimiz Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, özgüven kaybının açıkça ortaya çıktığı maçta kötü bir yenilgi aldıklarını belirtirken, herkesin ortak paydası Konyaspor’umuz için en faydalı durum değerlendirmesini yapacaklarını söyledi.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Bugün ihtiyacı olan iki takımın maçına sahne oldu. Biz son 5 maçtan 4’ünü kaybederek rakibimizde yine aynı duruma benzer bir şekilde sahaya çıktı. Kazanan ekip kısmen rahatlayacaktı. Bunu da başaran Ç.Rizespor oldu. Maça bu sezon kendi defansımıza çarparak gole dönüşen bir pozisyonla 1-0 yenik başladık.

Ardından kalemize gelen ilk topta ikinci golü yedik. En büyük şansımız hemen akabinde Deni Milosevic ile bulduğumuz gol oldu ve bu gol bizi biraz da olsa maçta tuttu diyebiliriz. Ancak yediğimiz 3.gole kadar topa sahip olan taraf gibi gözüksek te bunu faydalı bir şekilde gerçekleştiremedik. Rakibin attığı 3.gol ise maçı bitiren pozisyon oldu. Son 6 maçta 5.yenilgimizi aldık. Bu 20 yıllık teknik adamlık kariyerimde ilk kez başıma geliyor. Bunun önüne geçebilmek adına yapabileceklerimizi değerlendireceğiz. Çünkü kalan maçlarımız oldukça zorlu rakiplere karşı.

Konyaspor taraftarı ile karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde oldukça sağlam bir bağımız var. Ama burada tek ortak paydamız Konyaspor. Konyaspor için en faydalı durumu gerçekleştirmek adına gereken değerlendirmeyi yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Yorumlar (0)